info

Systemy kominowe

Energooszczędne kominy – Guma Wicherek w Obornikach zaprasza!

W ofercie naszej firmy z różnorodnymi materiałami budowlanymi znaleźć można również solidnie wykonane, łatwe w montażu systemy kominowe pasujące do różnych rodzajów paliw oraz kotłów, a także niepalne, odporne na warunki atmosferyczne produkty służące do wykończenia instalacji kominów wentylacyjnych. Dbając o zadowolenie i wygodę Klientów, proponujemy szybką dostawę zamówionych materiałów bezpośrednio na miejsce budowy. Wybierz nasze sprawdzone kominy w atrakcyjnych cenach – hurtownia budowlana Guma Wicherek w Obornikach zaprasza do zakupów!

 

Systemy kominowe Brat

 

U NAS KUPISZ NAJTANIEJ!

SZYBKA DOSTAWA BEZPOŚREDNIO NA BUDOWĘ!

przydatny link: www.brata.pl

 

 

Komin z wkładem stalowymUniwersalny system kominowy
 

Komin z klinkieru

 

 Nasz kraj znajduje się w strefie klimatycznej wymagającej okresowego ogrzewania pomieszczeń. Nieodłącznym elementem jest odprowadzanie produktów spalania. Oferujemy szeroką gamę systemów kominowych do różnych rodzajów paliw i kotłów.

 Materiały użyte do wykończenia komina wentylacyjnego powinny być odporne na działanie deszczu, mrozu i słońca. Te na komin dymowy czy spalinowy muszą być dodatkowo niepalne i nietopliwe, ponieważ może dojść do iskrzenia z przewodów kominowych lub nagrzania komina do wysokiej temperatury. Wybierając materiały wykończeniowe, należy sprawdzić, czy mają odpowiednie aprobaty techniczne.

 

 

 

Nasada kominowa Strażak