info

Usługi

OFERUJEMY USŁUGI W ZAKRESIE :

  • sprzedaży nowych opon letnich, zimowych i całorocznych,
  • komputerowym wyważaniem kół,
  • wymiany i naprawy opon,
  • konserwacji oraz  przechowywania sezonowego kół do samochodów osobowych, 4X4 i dostawczych,
  • łączenie pasów pędnych i taśm transportowych.

 

Jesteśmy dystrybutorem opon czołowych producentów na świecie. Nasza firma posiada dwa doskonale wyposażone warsztaty wulkanizacyjne w Obornikach i w Rogoźnie. Naszą największą zaletą jest profesjonalizm i doświadczenie pracowników, którzy posiadają wysokie kwalifikacje oraz długoletnie doświadczenie w zakresie obsługi ogumienia samochodowego.

KONSERWACJA OPON

W celu przedłużenia żywotności opon możemy zaproponować zabieg konserwacji za pomocą specjalnej emulsji konserwującej. Niweluje ona mikropęknięcia gumy, usuwa zabrudzenia, przedłuża żywotność opony, dzięki czemu jest odpowiednia do użytku nawet przez kilka następnych sezonów.

PROSTOWANIE FELG

Dbając o Państwa komfort i bezpieczeństwo jazdy oferujemy profesjonalną usługę prostowania felg aluminiowych.

ZAKUWANIE WĘŻY HUDRAULICZNYCH

Oferujemy najwyższej jakości usługi w zakresie zakuwania węży i przewodów hydraulicznych, zapewniając ich długą żywotność i wytrzymałość przy atrakcyjnych cenach. Wykonujemy przewody hydrauliczne do maszyn:

  • rolniczych,
  • budowlanych,
  • drogowych,
  •  transportowych,
  • wózków widłowych.

Proponujemy również zakuwanie przewodów do klimatyzacji samochodowych i układów wspomagania kierowniczego pojazdów.

Prowadzimy także sprzedaż węży wysokociśnieniowych, końcówek hydraulicznych, tulei, złączy i szybkozłączy hydraulicznych.

Obsługa klimatyzacji samochodowej: Oborniki, Rogoźno, okolice

Specjalizujemy się nie tylko w usługach związanych z konserwacją i prostowaniem felg aluminiowych, zakuwaniem węży i przewodów hydraulicznych czy naprawą opon w samochodach osobowych, dostawczych, terenowych lub ciężarowych, ale również z obsługą klimatyzacji samochodowej. Dzięki doświadczeniu oraz korzystaniu ze sprawdzonych narzędzi i nowoczesnych urządzeń jesteśmy w stanie szybko i sprawnie diagnozować współczesne układy klimatyzacji w autach różnych marek. Oferujemy kompleksową obsługę klimatyzacji samochodowej, na którą składa się między innymi sprawdzenie szczelności całego układu, czyszczenie i odgrzybianie, uzupełnianie czynnika chłodzącego, a także wykonanie wszelkich napraw, mających zapewnić bezpieczne dla zdrowia kierowcy i pasażerów działanie układu.

Zakuwanie węży i regeneracja przewodów do klimatyzacji samochodowych

Przeprowadzamy zakuwanie i spawanie przewodów do klimatyzacji samochodowej, których zły stan jest najczęstszą przyczyną nieprawidłowego działania układu. Wykonujemy zarówno naprawy, jak i wymiany węży. Aby poznać szczegóły, zachęcamy do kontaktu.