Mieszanki i wyroby gumowe

Jesteśmy przedsiębiorstwem działającym na rynku polskim, a także europejskim. Produkujemy wyroby gumowe wytłaczane, formowe, a także mieszanki gumowe, znajdujące szerokie zastosowanie, posiadające zróżnicowane przeznaczenie.
 
Wykonywane produkty mają zastosowanie w branży budowlanej, przemysłowej, kolejnictwie, a także w motoryzacji i rolnictwie. Nasze wyroby mają za zadanie nie tylko uszczelnić, osłonić, wytłumić, ale również przetransportować, a nawet ozdobić.
 
Oferujemy szeroki asortyment wyrobów wytłaczanych oraz profesjonalne doradztwo techniczne w zakresie projektowania i wykonywania oprzyrządowania. Nasza oferta obejmuje różnego typu profile, uszczelki oraz węże gumowe.
 
Nasze wyroby produkowane są z gumy litej w gatunku EPDM, NBR, SBR a także z porowatej EPDM.

Dzięki doświadczonej kadrze realizujemy nawet najbardziej skomplikowane zamówienia. Nasi specjaliści służą fachowym doradztwem w doborze materiału, z jakiego ma być wykonany produkt, w zależności od warunków pracy. Jesteśmy otwarci na komunikację z

naszymi Klientami i Partnerami Handlowymi.Staramy się dostosować do wymagań rynku. Sukcesywnie poszerzamy asortyment oraz staramy się dopracowywać metody kontroli na każdym etapie produkcji. Atutem naszej firmy jest profesjonalna obsługa Klienta

oraz najwyższa jakość wyrobów gumowych, które zostały potwierdzone Certyfikatem Zarządzania Jakością ISO PN-EN 9001:2009.


ZADOWOLENIE KLIENTÓW

TO PRIORYTET NASZEGO DZIAŁANIA