info

Oferta


                                                       

Mieszanki i wyroby gumowe

Firma Guma Wicherek Spółka Jawna jest przedsiębiorstwem działającym na rynku europejskim, które produkuje wyroby gumowe – wytłaczane, formowe, a także mieszanki gumowe, znajdujące szerokie zastosowanie i posiadające zróżnicowane przeznaczenie.

Zawsze staramy się dostosować do wymagań rynku, poszerzając asortyment oraz ciągle dopracowując metody kontroli na każdym etapie produkcji. Nasze atuty to najwyższej jakości wyroby gumowe oraz profesjonalna obsługa Klienta, które zostały potwierdzone Certyfikatem Zarządzania Jakością ISO PN-EN 9001:2009.

Dzięki doświadczonej kadrze realizujemy nawet najbardziej skomplikowane zamówienia. Nasi specjaliści służą fachowym doradztwem w doborze materiału, z jakiego ma być wykonany produkt, w zależności od warunków pracy. Jesteśmy otwarci na komunikację z naszymi Klientami i Partnerami Handlowymi.

ZADOWOLENIE KLIENTÓW

TO PRIORYTET NASZEGO DZIAŁANIA

Oferujemy szeroki asortyment wyrobów wytłaczanych oraz profesjonalne doradztwo techniczne w zakresie projektowania i wykonywania oprzyrządowania. W naszej ofercie znalazły się różnego typu profile, uszczelki oraz węże gumowe.

Nasze wyroby produkowane są z gumy litej w gatunku EPDM, NBR, a także z porowatej EPDM. Istnieje również możliwość wykonania uszczelek samoprzylepnych.

Wykonywane produkty mają zastosowanie w branży budowlanej, przemysłowej, kolejnictwie, a także w motoryzacji i rolnictwie. Profile mają za zadanie nie tylko uszczelnić, osłonić, wytłumić, ale również przetransportować, a nawet i ozdobić. Mogą być też wykorzystywane jako podkładki lub odbojnice.